10 veidi, kā izvairīties no zirnekļiem savās mājās!

1. Citrusaugļu miza

Citrusiem piemīt smarža, kuru zirnekļi ienīst, apelsīnus, citroonus u.c. Jums nav jāiet uz specializētu veikalu tikai, lai iegūtu citrusu saturošas ēteriskās eļļas. Ierīvējiet citrusu mizas vai ēterisko eļļu uz durvīm, palodzēm utt. Tās būtu nepieciešams nomainīt pēs 24-48 stundām, ja vēlaties saglabāt pēc iespējas lielāku aizsardzību pret mazajiem briesmoņiem.

2. Kastaņi

Tas varētu šķist ļoti dīvains veids, kā aizsargāties no zirnekļiem, taču tas ir lielisks veids, kā atbrīvoties no zirnekļa iekļūšanas mājā. Novietojiet tos pie ieejas, vai logu stūros un tie tiem netuvosies. Tā kā kastanis ilgi var nesabojāties, tas nodrošinās aizsardzību uz ilgu laiku.

3. Dzīvžogu āboli

Dzīvžogu ābols ir Osagas apelsīnu koks, kas nodrošinās organisku aizsardzību pret zirnekļiem. Dzīvžogu āboli ir viens no vecākajiem un spēcīgākajiem veidiem, kā saglabāt zirnekļu ienākšanu jūsu mājās. Tomēr ir svarīgi tos novietot tur, kur bērni un dzīvnieki tiem netiks klāt, jo šis augs ir toksisks.

4. Pārbaudi plaisas

Lai zirneklis iekļūtu mājā tam nevienmēr vajag logu, vai durvis, tas var iekļūt, pa kādu grīdas, vai sienas spraugu. Pārbaudi savu māju no spraugām un plaisām, lai laaugstinātu piesardzības līmeni.

5. Skudru inde

Tā kā skudras ir zirnekļu ēdienkartē, ir vēlviens veids, kā nos nobeigt, pašiem tos neaiztiekot, vai neredzot. Izsmidzini skudru indi gar savu māju un ceri, ka zirnekļa pusdienas pa to pastaigās. Kad zirnekli apēdīs skudru, tas apēdīs arī indi. Kā arī šo indi var uzmanīgi izsmidzināt gar logu un durvju ārējām malām.

6. Ēteriskās eļļas

Tējas koks, Roze, Kanēlis, Citrusi, Piparmētra, Lavanda un Eikalipts arī var ļoti labi noderēt. Tikai atceries tos regulāri nomainīt, lai tie saglabā savu aizsardzības funkciju.

7.  Piparmētru eļļa

Tīra piparmētru eļļa ir spēcīga, un ne tikai zirnekļi to pilnīgi ienīst, bet arī lielākā daļa citu kaitēkļu. Smarža ir indīgaa maziem kukaiņiem, tāpēc piparmētra ir lielisks zirnekļa atbaidīšanas līdzeklis, ko varat izmantot, lai saglabātu šos rāpojošos insektus tālāk no mājām.

8. Zirnekļu inde

Vispazīstamākais un daudziem zināmākais veids, kā izvairīties no zirekļiem. Tas protams nav ekoloģiskākais vai izdevīgākais veids, kā aizsargāties, taču visefektīvākais.

9. Uzturi lietas tīras

Zirnekļi mīl piebāstību un nekārtību, tie uzradīsies kādas kaudzes vidū un tur jutīties visdrošāk. Turot māju tīru, svaigu un nepiebāstu ar lietām, tas ir ļoti loģisks veids, kā izvairīties no zirnekļu ievākkšanās jūsu mājā.

10. Iegādājies mājdzīvnieku

Kaķi un daži citi mājdzīvnieki medī un ķer visu, kas kustas, tā ka nav jāuztraucas par zirnekli mājā, ko zirnekļu ķērāji jau ar to nodarbojas.

Add a Comment

Your email address will not be published.