Šokējošas bildes, kas tika uzņemtas tikai dienu starpā!

Daudz kas spēj notikt 24 stundu laikā. Skatoties uz šīm bildēm ir grūti noticēt, ka tik daudz, kas spēj notik tikai vienas dienas laikā. Šeit tiks apskatīti Top 10 populārākās bildes, kas tika uzņemtas tikai vienas dienas starpā.

10. Svētās helēnas kalna izvirdums

Šis slavenais vulkāns Vašingtonā izvira no zila gaisa. Milzīgais pelnu mākonis lidoja vairāku kilometru augstu. Rezultātā pārklāja visu apkārtējo zemi līdz nepazīšanai. Nekas, bet pelni, lava un karst gāzes bija palikušas.

9. Černobiļa, PSRS

Černobiļa kļuva atpazīstama visā pasaulē pēc šī bēdīgā notikuma 1986 gadā. Atomelektrostacijas sprādziena. Nekavējoties šī vieta pārvērtās par aizliegto zonu un cilvēki pameta dzīvesvietas uz neatgriešanos, jo radiācija pārņēma visu apkārtni.

8. Sniegs tuksnesī

Sniegs var uzsnigt par karstā tuksnesī Āfrikā. Kādā janvāra dienā plāna sniega kārtiņa pārklāja Sahāras tuksnesi. Tikai pāris grādu vēsāks un Sahārā sāk snigt.

7. Cunamī Japānā

Zemestrīce Klusajā okeānā netālu no Honshu pilsētas izveidoja milzīgu vilni krasta cirzienā un nopludināja visu pilsētu. Šis bijis līdz šim briesmīgākais cunami šajā apkaimē. Udens līmenis augstākajā punktā sasniedza 40 metrus. Ar milzu ātrumu ūdens iznīcināja visu, kas bija tā ceļā.

6. Berlīnes mūra krišana

28 gadus vēlāk, pēc uzvaras pār fašismu tika nojaukts Berlīnes mūris, pilnībā izmainot to, ka pilsēta izskatījās.

5. Harvey viesuļvētra Teksasā.

Tropiskais ciklons Harvija lija 2017 gada augustā un atstāja neiedomājami briesmīgas sekas Teksasā. Skatoties uz šo bildi ir grūti noticēt, ka tā ir īsta un nevis bilde no kādas katastrofu filmas.

4. Akciju tirgus sabrukums.

Bildes dienu pirms “Lielās depresijas” sākšanās un dienu vēlāk, kas ilga turpmākos 10 gadus.

3. 2010 Haiti zemestrīce

Milzīga zemestrīce skāra Haiti 2010 gadā, kurā cieta 500 000 iedzīvotaju. Lai arī tā ilga tikai mazu brīdi, ta atstāja milzu postījumu.

2. Zemestrīce Indijas okeānā.

Šis bija lielākais cunami cilvēces vēsturē. Udens noklāja Indonēziju, Šrilanku, Dienvidindiju, Taizemi un bija tik spēcīgs, ka sniedzās līdz par Dienvidāfrikai.

1. Katrīnas viesuļvētra.

Viena no briesmīgākajā viesuļvētrām ASV vēsturē, kas norisinājās 2005 gadā. Ielas bija burtiski aizskalotas atstājot aiz sevis lielāko daļu pilsētas zem ūdens.