Caur facebook tiek atrisināta 4gadus vecas meitenītes pazušana.

Kāds  profesionāls geimeris no Anglijas nu tiek dēvēts par varoni, jo viņs atrisināja Amerikā pazudušas meitenītes lietu, sēžot savās mājās Anglijā.

21 gadu vecais Harijs Brauns bija atradis veidu, kā izsekot 4 gadus veco meitenīti, kuras nestabilais tēvs bija viņu aizvedis no vecvecāku mājām un neatgriezies,  pierunājot viņas tēvu, viņiem aizsūtot picu, tādā veidā uzzinot adresi, kur viņs atrodas.

Picas vietā viņš nosūtīja pie viņu mājas policistus.

Šī meitenīte bija pazudusi jau jūlijā, kā ziņo meklētāji viņa pēdējo reizi tika atstāta pie vecvecākiem, jo viņas tēvs bija nestabils un ar viņu bija briesmās. Kādu laiku, kad viņa jau bija dzīvojusi pie vecvecākiem, viņu nolaupīja viņas tēvs.

Vectēvs sazinājās ar šo geimeri no Anglijas, caur ļoti neiedonājamu avotu – facebook, prasot pēc jebkādas palīdzības meklēšanā.

Pēc tam kad geimerim izdevās sazināties ar tēvu un pierunāt viņu uz picu, geimeris gandrīz nometa telefonu kad saprata, ka ir ieguvis moteļa atdresi uz kuru nosūtīt picu, viņš nebūtu nekad iedomājies, ka tas varētu izdoties.

Nekavējoties viņš nosūtīja moteļa adresi meitenītes vecvecākiem, kas nodeva informāciju policijai. Policija devās uz konkrēto adresi no kuras meitenīte droši tika aizvesta.

Geimerim bija jādodas uz Ameriku, lai nodotu liecību par notikušo, viņš teica – “šī ir mana pirmā reize ASV”. Viņš teica, ka nedošoties uz policiju nodot liecību, kamēt nebūs saticis mazo, izglābto meitenīti.

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published.