Ko tava acu krāsa par tevi liecina!

1. Tumši brūnas vai gandrīz melnas acis.

Cilvēki ar tumšām acīm ir lielākoties dzimuši līderi. Tiem, kuriem acis ir tik tumši brūnas, ka gandrīz izskatās melnas ir ar visretāko acukrāsu. Bieži šādus cilvēkus vērtē kā noslēpumainus un mīklainus.

Vistumšākās acis parasti ir cilvēkiem ar tumšāku ādas krāsu, bet protams ir arī sastopamas cilvēkiem ar gaišu ādu. Cilvēkiem ar tumšām acīm ir tieksme dzert daudz mazāk nekā cilvēkiem ar gaišām acīm. Cilvēki ar tumšām acīm ir daudz labāki sportā, kurā ir jāsit bumbas, piemēram, teniss.

Brūnā ir viena no visbiežāk sastopamajām acu krāsām un cilvēki ar šādu acu krāsu parasti ir ļoti neatkarīgi, pašpārliecināti un apņēmīgi.

Tev ir visas iespējas valdīt pār pasauli, ja vien spēj atrast savu iekšējo spēku. Pasaule jau uz tevi skatās, kā uz līderi!

2. Zilas acis.

Tev piemīt lieliska iekšējs un psiholoģiskais spēks, lai arī daudzi to tevi nevar ieraudzīt. Bieži cilvēkus ar zilām acīm, pirmajā iepazīšanās reizē, novērtē negatīvi, pirms iepazinuši tevi labāk. Piemēram, viņi tevi redz, kā vāju, mierīgu vai tādu kam nevar uzticēties.

Bieži saka, ka cilvēki ar zilām acīm ir ļoti pievilcīgi un ar mierīgu un rāmu personalitāti. Zilas acis arī apzīmē gudrību.

Tu esi spējīgs uz lielām lietām, spēj pārdzīvot un izdzīvot pat neiespējamo, tikai, lai spētu strādāt ar citiem ir ātri jāparāda savs labais gars un jāiepatīkas citiem.

3. Pelēkas acis.

Pelēkas acis ir retas, taču tās ir tikai variācija no zilām acīm. Ja tev ir tumši pelēkas acis, tās praktiski ir pieskaitāmas pie zilām, kam (lasāms augstāk) ir tādas pašas īpašības, kā zilo acu īpašniekiem.

Turpretim gaiši pelēkas acis ir sastopamas atkal ļoti reti. Ja tev ir gaiši pelēkas acis tev visticamāk ir jāstrādā nedaudz vairāk, kā citiem, lai sasniegtu to pašu ko viņi. Tev bieži nākas pacensties, lai tevi uztvertu nopietni un lai sevi aizstāvētu. Kā arī ir vajadzīgs laiks, lai citi tiktu cauri tavai izveidotajai ārienei, lai tevi iepazītu līdz galam.

Ja tev ir tumši pelēkas acis tu esi ļoti līdzsvarota personība un tev mēdz būt “divas puses” lēmumu pieņemšanā un dažreiz neizlēmībā, kā arī emocionālā stāvokļa svārstībās.

Pelēko acu īpašniekiem ir visas iespējas būt līderiem, taču ir smagi un cītīgi jāstrādā, lai viņi tiktu sadzirdēti un uztverti nopietni.

4. Gaiši brūnas vai zaļganbrūnas acis.

Šī nav bieži sastopama acu krāsa, tādēļ bieži cilvēkiem jau bērnībā ir teikts, ka viņi ir citādi un unikāli. Cilvēki ar šādām acīm parasti ir neatkarīgi, pašpārliecināti un bieži veic spontānas darbības. Šādiem cilvēkiem ir grūti nolasīt viņu personalitāti, taču lielākoties par cilvēkiem ar šādām acīm saka, ka viņi ir līdzsvaroti un dažreiz ar noslēpumainu personalitāti.

Cilvēkiem ar gaiši brūnām vai zaļganbrūnām acīm ir viegli būt nenolasāmiem un viņi var darīt daudzas lietas, par kurām cilvēki pat nevarēs nojaust.

5. Zaļas acis.

Ja tev ir zaļas acis, varu tevi apsveikt, jo cilvēki par tevi domā, ka esi ļoti pievilcīgs, pat seksīgs un noslēpumains. Zaļo acu īpašnieki ir balansēti un bieži dominē pār citiem. Šie cilvēki ir ļoti ieinteresēti dabā, ļoti dedzīgi un kaislīgi. Viņiem ir ļoti pozitīvs skatījums uz dzīvi kopumā. Šādi cilvēki ātri var kļūt greizsirdīgi, taču izdala lielu mīlestību visapkārt.

Zaļo acu īpašniekiem ir viegli būt līderiem, jo viņi patīk citiem cilvēkiem un šādi cilvēki ir lieliski darbā ar citiem, ar savu pozitīvo enerģiju spēj motivēt apkārtējos un ir gatavi vienmēr darīt un nevis slinkot.