Labākie šī gada ceļojumu galamērķi, kurus ir vērts šogad sasniegt!

10. Oslo, Norvēģijā

Šogad jo īpaši ir vērts apmeklēt Norvēģijas galvaspilsētu ne vien dēļ skaistajiem skatiem, bet šogad Norvēģijas karalis un karaliene svin savu 15 gadu kāzu jubileju, kas nozīmē, ka šajā pilsētā norisināsies milzum daudz un dažādu pasākumu.

9. Guanajuto Meksikā

Šī ir ļoti skaista un kultūras bagāta zeme. Pilsēta atrodas kalnos un ir ļoti populāra ar savām šaurajām ieliņām, alejām un košajām mājām un baznīcām, kā arī koši apgleznotām ielu sienām.

8. San Juan Puerto Rico

Šajā pilsētā ir ļoti aktīva izklaižu un nakts dzīve. Pilsēta atrodas pludmalē, kur diendienā atrodas daudzi atpūtas un pludmales cienītāji. Pilsētā ir daudzi muzeji un galerijas, kas ieskauj pašu pilsētu, jo tie atrodas pie pilsētas mūriem, kas atrodas ap visu pilsētu.

7.

8000 gadu vecā akmeņu pilsēta ir būvēta uz kalnainas zemes un ir apbūvēta pilna mājām, alām un baznīcām. Lai arī tas nav pamanāms, šajā vietā ir ļoti daudzi restorāni, viesnīcas un kūrorta vietas ar skaistiem skatiem. Ik vienam šogad būtu uz turieni jādodas.

6. Antverpene Beļģijā

Šajā pilsētā apskatāmi iespaidīgākie arhitektūras šedevri gan no pagātnes, gan mūsdienām, kas ik dienu tiek apbrīnoti. Kā arī 2018 gadā norisinās svinības par godu šiem arhitektūras un mākslas darbiem šajā pilsētā. Atvērti ir daudzi muzeji un izstādes par godu šim gadam.

5. Kaohsiung Taivānā

Iespējams par šo pilsētu iepriekš nebūsi dzirdējis(-usi), bet šajā piekrastes pilsētā notiek ļoti liela rosība. Īstai Taivānas pieredzei noteikti jāapmeklē lielie garšaugu un citu labumu tirgi un jāpabraukājas ļoti modernajos vilcienos.

4. Hamburga Vācijā

Hamburgā apskatāma jaunā 790 milionu eiro vērtā Filharmonijas koncertzāle. Koncertzālei bija nepieciešami daudzi gadi, lai to pabeigtu, taču tagad tā ir nepārspējama un ik vienam apskatāma. Tā aizņem daļu no pilsētas ostas piestātnes un tai apkārt ir iespējmas apmeklēt daudzus restorānus, bārus un nakts izklaides vietas.

3. Canberra Austrālijā

Šogad Canberrā ir daudz ko apskatīt, taja norisināsies vairāki vēstures piemiņas pasākumi, starpvalstu spēles, kā arī pilsētā ir apskatāmi daudzi pieminekļi un dabas objekti.

2. Detroita Mičiganā

Detroita pēdējos gados ir strauji pārtapusi no vienmuļas pilsētiņas ļoti modernā un aktīvā pilsētā, kopš tur sāka atvērt mākslas galerijas, alkohola ražotnes un riteņu veikalus, basketbola un hokeja arēnas un 3 jaunus parkus.

1. Sevilja Spānijā

Šī pilsēta pēdējos gados pārtapusi par riteņu un sabiedrisko tramvaju iecienītu satiksmes pilnu pilsētu, pilsētu padarot par izbaudāmu braucienu tūristiem. Pilsēta ir atpazīstama pēc tajā esošās Mauru arhitektūras un šogad tā svin 400 gadu jubileju ievērojamākajam Barselonas gleznotājam. Seviljā šogad norisinās 31. Eiropas filmu festivāls.