Sieviete ar mačeti iebrūk Kimas Kardašijanas veikalā!

21. septembrī 13:00 Kalifornijā, Holivudā, divi paparacī bija nosūtīti uz Kimas Kardašianas DASH apģērbu veikalu, jo tika ziņots par uzbrukumu no kādas draudošas sievietes, kas iebrukusi veikalā ar mačeti un draudējusi tiem, kas atrodas veikalā un rāvusi dārgajiem apģērbu gabaliem nost piedurknes. Veikala ārpusē viņa kliedza, ka Kardašianām tiks izpildīti nāvessodi, ja viņas spers kāju uz komunistu teritorijas.

 

 

No šīs sievietes bija dzirdamas daudzas trakas runas, par Kubu un pat sāka klaigāt apkārt par prezidentu Trampu un Apvienoto Nāciju. Paparacī bija šokēti, un stāvēja, kā sasaluši, jo nezināja ko šādā brīdī darīt.

Šī bija pirmā reize šiem paparacī, ka viņiem draud ar saduršanu, kad viņu acu priekšā tiek vicināta mačete.

Nākamajā brīdī sieviete šo mačeti iebāza starp veikala DASH stiklotajām durvīn un tur atstāja. Tad viņa sāka kliegt, lai visi turās pa gabalu no Kubas! Neviens nesaprot kāpēc viņa tā teikusi, bet par Kubu bija sakusi klaigāt vēl pirms kameras tika ieslēgtas.

Pēc tam kad viņa iesprauda mačeti starp durvīm, viņa sāka iet prom, paparacī sāka viņai sekot un mēģināt pievērst viņai uzmanību, viņa pagriezās un teica: “Nesekojiet man, man ir ierocis”. Tā viņi viņu palaida, jo nevēlējās riskēt ar savām dzīvībām.