VIDEO: Iespaidīgas ierīces, kas tavu dzīvi paceltu jaunā līmenī!

Šie ir pilnīgi jauni izgudrojumi, kas vēl nav kļuvuši ļoti populāri, bat tiem noteikti būtu jākļūst un tie noteikti noderētu ikviena mājās.

1. Gudrā atslēga – šo ierīci pievieno pie savām mājas durvīm un durvis pašas atslēdzas, kad tu esi pāris metru attālumā no savām durvīm, jo ierīce savienota ar telefonu un tā reaģē, kad esi gana tuvu.

2. Paštīrošs pods – atvieglo poda tīrīšanu, jo tas iztīra tavu podu tavā vietā, kad vien tas nepieciešams.

3. Ūdens krāns kuru darbina bez pieskārieniem – tev tikai jānoliek roka ap krānu noteiktā pusē un krāns saprot, ja vēlies siltāku vai aukstāku ūdens, ziepes, vai funkciju, kad tas tek līdz spainis ir pilns ar ūdeni.

4. Ierīce policijas un drošības pasākumiem – šī ierīce aizslēdz durvis sekunžu laikā, kad notiek bēgšanas vai kas tamlīdzīgs neļaujot nevienam izkļūt vai iekļūt pa durvīm.

5. Ērtais darba galds – ļauj tev jebkādā pozā, sēžot, stāvot vai pat guļot strādāt, lai tev būtu ērti un komfortabli, aizstājot muguras, kakla vai citas sāpes ilgi strādājot pie datora.

6. Ierīce ar kuras palīdzību iespējams kontrolēt ikvienu ierīci mājās – ar šo ierīci iespējams kontrolēt apgaismojumu, skaņu, televizoru šo ierīci tikai pavēršot pret konkrēto objektu.

7. Ortopēdiskais spilvens un matracis.

8. Ierīce, kas pati nomazgā stiklus un logus – šo ierīci tikai atliek pielikt pie loga vai cita stikla un tā pati braukās apkārt un nomazgās logu.

9. Magnētiskais telefona lādētājs – šis lādētās aizstāj visus vadu un kontakta meklējumus, kad nepieciešams uzlādēt telefonu. To ir viegli pārnēsāt un to iespējams izmantot jebkur, tas aizstāj ilgo laiku, kas jāgaida kamēr telefons ir uzlādējies, lai varētu kaut kur doties.

Add a Comment

Your email address will not be published.