Illinosā skolēns uzsāk apšaudi pret skolēniem!

Kāda vidusskolas skolotāja ar lielu drosmi stājās pretī kādam skolēnam vidusskolas kafetērijā, šim skolēnam bija ierocis. Viņš izraisot lielu skandālu un uzbrukumus tika nogalināts trešdienas rītā, savainojot vismaz divus skolēnus.

Policijas priekšnieks Jeffs Bransons minēja skolotājas iejaukšanos kā ātru un drosmīgu atbildi.

Viņa acīmredzami bija apmācīta un, ja nebūtu rīkojusies tik veikli iznākums būtu bijis pa visam citādāks.

Branson teica, ka divi skolēni tika ievainoti kafejnīcas šaušanas laikā. Palīdzība uzreiz apmeklēja vienu no viņiem. Otram skolēnam palīdzību sniedza skolas medmāsa.

Abi bērni ir stabilā stāvoklī un viņiem vairs nekas nekaiš.

Saskaņā ar vadītāja sniegumu, šaušana notika aptuveni 11:30 plkst. un policijai tika paziņots 11:32, pēc ierašanās atrada šāvēju aizturētu skolas mācību daļā.

Šaušanā piedalījās tikai viena persona. Pats šāvējs un drosmīgā skolotāja nav atklāti atsaucoties uz konfidencialitātes prasībām.

 

Bet saskaņā ar Skjē Artura, Mattoona, viens traumēts students bija viņas dēls Braeton Davis, 16 gadus vecs junior. Viņus ganīja lode pāri rokām un ārstēja ārsts Riddle Elementary School, kur vidusskolas skolēni tika uzņemti pēc šaušanas.

 

Vienam no ievainotajiem tika trāpīts rokā un sagadījās, ka ievainotais 16 gadus vecais zēns bija drosmīgās skolotājas dēls. Zēns apgalvo, ka viss notika tik ātri, ka nepamanīja šāvēju, pēc šāviena, kas viņam trāpīja. Pēc 3-5 lodēm sākās panika un skolēni sāka skriet.