VIDEO: Top 10 šī gada ceļojumu galamērķi!

1. Slovēnija –  Vienas dienas laikā iespējams apceļot piejūras pilsētiņu Pirānu, izbraukāt Slovēnijas lielos un dramatiskos kalnus un pastaigāties gar upi, kas iet cauri Ljubljanas pilsētai.

2. Ekvadora – Krāsu pārpilnas pilsētas, Amazones mežs un klusā okeāna viļņu ieskauta valsts. Ekvadorā iespējams ātri un lēti pārvietoties autobusos un ikviena vieta Ekvadorā, kuru vēlies apskatīt ir pāris stundu attālumā.

3. Albānija – vienreizējas pludmales un unikāla valsts vēsture ar arheoloģijas pilniem izrakumiem. Albānijā iespējams doties pārgājienos pa kalniem un nakšņot mazās pilsētiņās, kā arī izpētīt lielās modernās pilsētas.

4. Bangladeša – vienmēr bijusi lēta vieta uz kuru aizceļot. Senu vēsturi un muzejiem, kur unikālo iespējams atklāt it visur.

5. Argentīna – pēdējo gadu laikā izmaksas uz šo galamērķi ir samazinājušās. Īpašs iemesls lai dotos uz Argentīnu ir tāds, ka 2019 gadā no tās būs iespējams redzēt saules aptumsumu.

6. Teksasa – Moderna un attīstīta vieta. Hjūstonā, Teksasā atrodas pats centrs kosmosa izpētei pasaulē un kur atrodas tās pamati. Iespējams apskatīt vēsturiskas iekārtas ar kurām tika piedzīvoti pirmie kosmosa izpētes notikumi.

7. Maldīvu salas – palikšana šeit ir kā relaksācijas kūrortā pilnībā prom no visa. Iespējams izbaudīt gardus ēdienus, doties nirt kopā ar zivīm un darīt daudz ko citu.

u.c. galamērķi.

Add a Comment

Your email address will not be published.